Lekarze Chirurg ortopeda Lublin

Ortopeda, USG ortopedyczne

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Wszystkie zalety zostały wypunktowane powyżej. Chciałabym aby tacy lekarze byli we wszystkich specjalizacjach a świat byłby "zdrowszy". Miałam wykonaną min. artroskopię kolana...przy stwierdzonej chondromalacji II st. Brak mi słów aby wyrazić swoją wdzięczność za tak wspaniałą, kompleksową opiekę medyczną przed zabiegiem, w szpitalu i po zabiegu. Pacjent przez cały czas czuje wsparcie i pomoc lekarza, nawet w trakcie rehabilitacji,przy próbie uruchomienia funkcji mięśni. Jest oczywiste, że po zabiegu operacyjnym dolegliwości ...

dr hab. n. med. Andrzej Wolski

Angiolog, Chirurg naczyniowy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CenterMed Lublin" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Przychodnia Specjalistyczna
ulica Weteranów 46
20-046 Lublin

Doktora Wolskiego polecił mojej mamie inny lekarz-to już świadczy o jego fachowości. Doktor wyleczył u mojej mamy żylaki, a konkretnie jednego, pierwszego u niej. Do tej pory żaden więcej się nie pojawił ale jeśli tak będzie mama na pewno znów uda się do Doktora Wolskiego
Świetny lekarz,wielki człowiek z serdecznym i cieplym podejściem do pacjenta. Operował z powodzeniem skoliozę mojej córce, profesjonalista, rzeczowy, potrafiący zarazić optymizmem i spokojem. bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Elżbieta Dacka

Lublin

Moje doświadczenie związane z chirurgami było dość nieprzyjemne, więc obawiałam się trochę i tej wizyty. Na szczęście wszystko było SUPER! Pani doktor jest bardzo miła i sprawiła, że od razu zapomniałam o stresie. Fachowo udzieliła mi pomocy. BARDZO POLECAM!!!
Najlepszy ortopeda jak do tej pory jakiego znam. Godny polecenia. Ortopeda jakich mało w dzisiejszych czasach. Rzetelny , pomocny i uprzejmy. Polecam wizyty oraz konsultacje telefoniczne, w moim przypadku nawet na odległość potrafi pomóc pacjentowi i załatwić wszytko co potrzebne pacjentowi.
Opinia dodana przez: Magdalena Sz

lekarz Sławomir Pastucha

Ortopeda, Radiolog

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Polecam! Byłem pacjentem dra Pastuchu w czasie pobytu w SOR-ze na Kraśnickiego. Lekarz bardzo uprzejmy, sprawia wrażenie kompetentnego. Aby nie było problemów z zapisaniem się na wizytę kontrolną do skierowania dołączył karteczkę z poleceniem, by mnie zarejestrować na wskazany termin, co niestety rzadko się zdarza i później pacjent męczy się z gipsem, którego nikt nie chce zdjąć.
Opinia dodana przez: Krzysztof

dr n. med. Henryk Gomuła

Chirurg ogólny, Gastroenterolog

Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli
Jaczewskiego 7
20-090 Lublin

Bardzo polecam! Generalnie zarówno wizyta jak i badania na bardzo wysokim poziomie. Rzeczowe wyjaśnianie problemu, wywiad, proponowane rozwiązania w pełni konsultowane ze mną w trakcie wizyty. Zaangażowanie, poświecony czas i analiza mojego problemu, i wyników badań dają poczucie, że dla Pana Henryka to pacjent jest najważniejszy. Jestem ma prawdę bardzo zadowolony i szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Dariusz Bocheński

Żelazowej Woli 24
Lublin

Rozpozna każdą dolegliwość - POLECAM :)

dr n. med. Marek Mijal

Lublin

Wspaniały chirurg. Godny polecenia specjalista. Potrafi rozmawiać z pacjentem/pacjentką, tłumaczy w jaki sposób będzie leczona choroba. Opanowany i kulturalny.
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Jarosław Szkurłatowicz

Podstacja Czechów
Kompozytorów Polskich 8
20-848 Lublin

Bardzo polecam. Byłam pacjentką Dr Szkurłatowicza I bardzo miło wspominam okres leczenia I rekonwalescencji. Naprawdę warto. Jest po prostu dobry.

dr hab. n. med. Jan Blacha

Żagiel Med - Szpital
Kazimierza Tetmajera-Przerwy 21
20-362 Lublin

Wspaniały lekarz kompetentny, podchodzący z ogromną cierpliwością do pacjenta. Cierpiący jest dla doktora najważniejszy ma dla niego tyle empatii i pomaga mu z ogromnym zaangażowaniem. Byłam pacjentką pana doktora, który przeprowadził operację stawu biodrowego w 2007r. Jest do dnia dzisiejszego super. Polecam Pana Doktora - oby takich jak on było więcej.
Opinia dodana przez: Małgosia

dr Zbigniew Kiełbasa

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,,Magnoliowa"
ulica Magnoliowa 2
20-143 Lublin

Miły ,uprzejmy,dobrze tłumaczy,bardzo zrozumiale,widać ,że kocha dzieci
Doktor Paweł Radziejewicz jest świetnym fachowcem ,a przy tym przemiłym człowiekiem.Kompetencja najwyższej próby połączona z wielką kulturą i urokiem osobistym. Bardzo starannie i sprawnie wykonał mi operację cieśni nadgarstka. Polecam!
Opinia dodana przez: Joanna Jaszczuk

lekarz Wacław Karakuła

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

CENTRUM MEDYCZNE SANITAS SZPITAL SP. Z O.O.
ul. Jana Hempla 5
20-008 Lublin

świetny lekarz, szczery, otwarty, empatyczny.Słucha pacjenta uważnie i tłumaczy zrozumiale o dolegliwości. Bardzo pomocny. Przywrócił mi przyjemność chodzenia.

lekarz Rafał Bojar

Chirurg dziecięcy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne "MEDICOS"
ulica Onyksowa 12
20-582 Lublin

Wspaniały lekarz! Podejście do pacjenta dla mnie niespotykane, byłam pod ogramym wrażeniem niesamowitej osobowości, umiejętności rozmowy połączonej z profesjonalizmem. Dziękujemy
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Cezary Jurko

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

Szpital
Jaczewskiego 8
20-954 Lublin

Prawdziwe podejście lekarza do pacjenta.Wytłumaczenie na czym ta operacja będzie polegała dla pacjenta laika.Wszystkiego dobrego Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: Mietek

lekarz Piotr Wiśniewski

Podstacja Śródmieście
Spadochroniarzy 8
20-043 Lublin

Doskonały specjalista od trudno gojących się ran.Wysoka kultura osobista.Lekarz z powołania oby więcej takich lekarzy.Polecam
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Artur Gładysz

Lublin

Dokładnie odczytuje opisy zdjęć RTG. Szkoda tylko, że w Luxmedzie nie wykonuje zabiegów chirurgicznych, ale kieruje do szpitala na przykład PSK1 gdzie również pracuje. Dla pacjentów jest serdeczny i pomocny. Polecam.

dr n. med. Michał Goniewicz

Lublin

Trafiłam do Pana Doktora zupełnie przez przypadek, gdyż miałam dość poważne problemy. Lekarz przyjął mnie bardzo serdecznie i w sposób życzliwy. Dokładnie zbadał i zlecił wiele badań a także zdiagnozował prawidłowo mój stan. Efekty leczenia widoczne już były po pierwszej wizycie. Polecam

lekarz Włodzimierz Zmysłowski

Chirurg dziecięcy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne "MEDICOS"
ulica Onyksowa 12
20-582 Lublin

Super lekarz i wspaniały człowiek. Podejście z sercem i zaangażowaniem zarówno do małego pacjenta jak i wystraszonego rodzica. Najlepszy specjalista w swojej dziedzinie. Gorąco polecam
Opinia dodana przez: Jolanta